اخبار

چرا دارک سولز، بلادبورن و سکیرو درجه سختی ندارند؟

ارسال شده در خرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در ۳:۱۵ ب.ظ توسط / دیدگاه‌ها برای چرا دارک سولز، بلادبورن و سکیرو درجه سختی ندارند؟ بسته هستند

فرام سافتور به ساخت بازى هاى سختى مثل دارک سولز و بلادبورن مشهور است و حال بازى جدید آن ها یعنى Sekiro: Shadow Twice هم درجه سختى نخواهد داشت.
حال در مصاحبه با گیم اسپات مدیر این کمپانى و کارگردان بسیارى از بازى ها یعنى هیدیا میازاکى او در مورد این که چرا بازى هاى این شرکت درجه سختى ندارند توضیح داده است.
او مى گوید: «ما نمیخواهیم تا بازى هایمان درجه هاى سختى مختلفى داشته باشند زیرا میخواهیم همه کاربران سطح مشخصى از چالش و سختى را تجربه کنند.» او ادامه مى دهد: «ما میخواهیم همه با یک سطح از چالش روبرو شده و حال راه هاى متفاوتى را براى غلبه بر آن پیدا کنند.»
او مى گوید که Sekiro: Shadow Twice در بعضى از جهان حتى از بازى هاى قبلى فرام سافتور چالش برانگیزتر است. قبل از این شنیده مى شد که به خاطر دخالت ناشر بازى یعنى اکتیویژن سکیرو ساده تر از سرى سولز خواهد بود.
میازاکى در انتها مى گوید که این بازى جزیى از سرى سولز یا بلادبورن نخواهد بود و حتى اعلام شده که بخش چندنفره اى براى آن در نظر گرفته نشده و توجه سازندگان به صورت مشخصى روى بخش داستانى خواهد بود.
The post چرا دارک سولز، بلادبورن و سکیرو درجه سختی ندارند؟ appeared first on دیجیاتو.
Source: مایکروسافت